TPO      KALENDÁR        VÝSLEDKY         ARCHÍV

 Trenčiansky plavecký oddiel TPO

TPO organizuje činnosť dievčat a chlapcov vo veku od 8 rokov, ktorí majú chuť rozvíjať svoje plavecké zručnosti a porovnávať svoju výkonnosť  s inými plavcami na plaveckých pretekoch a reprezentovať mesto Trenčín na rôznych plaveckých pretekoch a podujatiach.

Oddiel má aktuálne 45 stálych členov

zaregistrovaných v Slovenskej  plaveckej federácii.                  Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt logo slovenskej plaveckej federacie

**********

Plavecký oddiel vznikol v roku 2008 a naši plavci absolvovali takmer 4000 štartov na domácich ako aj zahraničných plaveckých podujatiach.

**********

Športový kolektív riadi tím trénerov s príslušnou kvalifikáciou rôznych stupňov, rozhodcovskými skúškami a dlhoročnou praxou.

**********

Súčasťou nášho oddielu je aj skupina Masters, kde sa organizujú bývalí aktívni plavci, ktorí udržujú svoju výkonnosť aj v zrelom veku a reprezentujú oddielové farby na rôznych plaveckých pretekoch.

**********

Nábor mladých talentov a záujemcov o pretekárske plávanie prebieha počas celého roka na tréningoch vždy v  utorok a vo štvrtok od 18:30 na plavárni Strednej odbornej školy stavebnej, Staničná ul. č.4 v Trenčíne.


Príďte aj vy medzi nás.


Mapa TU

Sme aj na